Targi Horeka Expo Rzeszów

Targi Hotelarskie i Gastronomiczne – Horeka Expo Rzeszów to wydarzenie przygotowane z myślą o branży hotelarskiej i gastronomicznej. W dniach 16–17 października 2019 r. w G2A Arena zostanie zaprezentowana kompleksowa oferta: produktów spożywczych i napojów; sprzętu i wyposażenia dla restauracji, kawiarni, barów i innych punktów gastronomicznych; wyposażenia hoteli i obiektów turystyczno-wypoczynkowych.

2019-08-30 13:27:10

Horeka Expo Rzeszów to idealna propozycja dla tych osób, które na co dzień pracują w sektorze hotelarsko-gastronomicznym. Uczestnictwo w Targach Horeka Expo Rzeszów daje duże możliwości rozwoju.

Wystawcy mogą m.in.: zaprezentować swoje produkty i usługi właścicielom i pracownikom obiektów gastronomicznych, hotelarskich i wypoczynkowych; pozyskać nowe kontakty handlowe poprzez udział w spotkaniach ze zorganizowanymi grupami zwiedzających; zaprezentować swoją ofertę wśród liderów z branży hotelarskiej i gastronomicznej; spotkać się z przedstawicielami prasy specjalistycznej; skutecznie promować nowości produktowe dedykowane konkretnej grupie odbiorców. Bezpłatny wstęp po zarejestrowaniu się przez formularz rejestracyjny https://horecaexpo.evenea.pl/

ZNAJDŹ NAS: