Kongres Szefów Kuchni 2019

Kongres Szefów Kuchni to największe spotkanie szefów kuchni w Polsce. Jak co roku, w październiku, spotkają się szefowie z całej Polski, aby wymienić się doświadczeniami oraz wysłuchać szeregu merytorycznych wystąpień, a także zapoznać się z wyselekcjonowaną ofertą dostawców dla branży HoReCa. Tegoroczna edycja odbędzie się 9 października.

2019-07-23 09:24:45

Każdy z wymienionych elementów wydarzenia jest niezwykle istotny. Szefowie kuchni poddani są dużej presji i pracują niezwykle intensywnie. Często zapominają, że na co dzień borykają się z dokładnie tymi samymi problemami co ich koledzy po fachu. Kongres Szefów Kuchni to okazja do tego, by porozmawiać z innymi szefami.

Wydarzenie to jest dla wielu zabieganych szefów także jedynym momentem, kiedy mogą na spokojnie spróbować nowych pojawiających się na rynku produktów i przeanalizować dostępną ofertę spożywczą i sprzętową. Kongres Szefów Kuchni od czterech lat podkreśla istotną rolę menedżerskich kompetencji wśród szefów.

Misją wydarzenia jest umożliwienie rozwoju tych umiejętności. Dlatego w tym roku program jest niezwykle bogaty. Jak co roku nie zabraknie debat o palących problemach branży. Rozwój wydarzenia możliwy jest dzięki partnerom Kongresu, a przede wszystkim partnerom strategicznym, tj. Hendi, Grafen i Fine Dine. Udział dla szefów kuchni i ich zastępców jest bezpłatny. Rejestracja jest obowiązkowa.

ZNAJDŹ NAS: