14. Festiwal Kuchni Greckiej Teo Vafidisa

Festiwal Kuchni Greckiej to odbywające się od 14 lat wydarzenie skupiające wokół siebie szefów kuchni, kucharzy, przedstawicieli HoReCa, jak i konsumentów oraz wystawców z wielu innych branż. W tym roku wydarzenie odbędzie się 29 marca podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro.

2019-01-31 10:54:23

Idea propagowania tradycji, kultury i kuchni greckiej została zrealizowana przez Teo Vafidisa, podróżnika i mistrza kulinarnego o greckim pochodzeniu. Autora książki "Filozofia smaku" oraz prowadzącego i pomysłodawcy dwóch programów podróżniczo kulinarnych. Teo Vafidis został wyróżniony przez UNESCO za rozpowszechnianie gastronomii opartej na diecie śródziemnomorskiej. 

„Festiwal Kuchni Greckiej” to nie tylko wydarzenie skupione wokół promocji kuchni greckiej, ale również prestiżowy konkurs kulinarny, w którym udział wezmą profesjonalni kucharze z wielu zakątków kraju. Śmiałkowie przystępujący do konkursu będą musieli zmierzyć się z tradycyjnymi greckimi produktami, ściśle określonymi regulaminem, tworząc nowatorskie kompozycje smakowe bazujące na znanych składnikach.

ZNAJDŹ NAS: