Warszawski Festiwal Kawy 2019

Warszawski Festiwal Kawy to największe kawowe wydarzenie w Polsce, które odbędzie się już po raz piąty. W tym roku festiwal będzie miał miejsce w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 9-10 lutego. Organizatorzy zapraszają każdego – od profesjonalnych baristów po osoby, które dopiero co zaczynają poznawać świat kawy.

2018-12-12 14:45:13

W jednym miejscu poznasz wszystkie jej smaki, aromaty oraz formy: ciekawe sposoby parzenia, formy podawania. Zdobędziesz bezcenną wiedzę na temat kawy dzięki prelekcjom oraz wykładom prowadzonym podczas wydarzenia. Będziesz mieć możliwość obejrzenia na żywo oficjalnych eliminacji, finałów Mistrzostw Polski Barista 2019 oraz finałów Mistrzostw Polski Brewers Cup 2019 organizowanych przez SCA Poland.

To wszystko oraz dziesiątki stoisk z kawą, akcesoriami i jedzeniem odbędzie się w dniach 9–10 lutego. Poprzednie cztery edycje Warszawskiego Festiwalu Kawy to tysiące gości, kilkudziesięciu wystawców i roznoszący się wszędzie błogi zapach kawy. Edycja piąta będzie jeszcze bardziej rozbudowana, bo potrwa dwa dni i odbędzie się w nowej lokalizacji.

ZNAJDŹ NAS: