Food Interactive Days

Wyobraźmy sobie miejsce, które łączy wystawę targową, spotkania w formie warsztatów oraz przestrzeń barową idealną do networkingu. Do tego dodajmy jeszcze dwa dni rozmów z profesjonalistami z branży HoReCa, spotkania z gośćmi specjalnymi oraz ogromną dawkę wiedzy. Łącząc te wszystkie elementy, otrzymamy pełen obraz nowego wydarzenia na kulinarnej mapie Polski – Food Interactive Days w dniach 6-8 lutego.

2018-12-12 14:39:50

Food Interactive Days tworzone są dla osób, które są otwarte na zmiany, mają głowę pełną pomysłów i odwagę, aby je realizować, pragną nowych wyzwań, chcą rozwijać swoją pasję i wdrażają nowe rozwiązania, a ich ambicją jest bycie o krok przed konkurencją. Dzięki badaniom rynku, które organizatorzy przeprowadzili w czerwcu 2018 r. na Pomorzu, poznali oczekiwania branży HoReCa. To pozwoliło im przygotować plan eventu dla osób zawodowo związanych z gastronomią i hotelarstwem. Nieodłączną częścią Food Interactive Days jest strefa Go to Drink oferująca restauratorom produkty i usługi, które wzbogacą każdą strefę barową i przyciągną kolejnych klientów.

Centralnym punktem na mapie wydarzenia będzie specjalny interaktywny bar. To tu będzie można spróbować nowości serwowanych na rynku, porozmawiać z klientami przy filiżance kawy, podpatrzeć mistrzów sztuki baristycznej i barmańskiej, a także samemu zdobyć nową wiedzę i umiejętności podczas warsztatów, pokazów i szkoleń. Organizatorzy zapraszają również do udziału w programie Business Matchmaking oraz udziału w projekcie wzorcowej restauracji.

ZNAJDŹ NAS: