Polagra Food - targi ze smakiem! (Poznań, 8-10 maja)

Wydarzenie co roku przyciąga szerokie grono profesjonalistów z branży spożywczej, ale nie tylko. Możliwość poznania nowości w ofercie polskich producentów oraz wyrobów spożywczych prezentowanych przez zagranicznych wystawców, to nie lada kąsek również dla szefów kuchni i restauratorów.

2018-05-24 13:20:18

Na tegorocznej ekspozycji zaprezentują się między innymi polska branża mleczarska i sektor mięsny, firmy przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz produkujące słodycze, herbaty, napoje, przyprawy i produkty spożywcze eko. Niezwykle ciekawie zapowiada się również wystąpienie zagranicznych producentów żywności. Swoją ofertę przedstawią firmy m.in. z Belgii, Białorusi, Chin, Francji, Hiszpanii, Holandii, Korei, Litwy, Macedonii, Niemiec, Sri Lanki, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier czy Włoszech.

Nowością podczas tegorocznych targów będzie otwarta strefa szkoleniowa zlokalizowana
w jednym z pawilonów. Na scenie pojawią się branżowi eksperci, którzy poruszą szereg tematów dedykowanych zarówno producentom żywności, jak i jej dystrybutorom, dotyczących m.in. optymalizacji produkcji, wymogów związanych ze znakowaniem produktów, praktyk zakupowych współczesnych nabywców czy budowania silnych marek własnych. Więcej informacji: www.polagra-food.pl.

ZNAJDŹ NAS: