Gastrosilesia (Chorzów, 13-14 września)

Targi GastroSilesia to największe na Śląsku wydarzenie gastronomiczne, które odbędzie się w dniach 13 i 14 września w siedzibie organizatora, firmy Weindich Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii (www.weindich.pl). Impreza przeznaczona jest głównie dla profesjonalistów z branży gastronomicznej: szefów kuchni, kucharzy, właścicieli restauracji i menadżerów, ale również dla wszystkich zainteresowanych nowymi trendami w gastronomii.

2016-08-31 10:57:01

Dlaczego warto?

  • Inne niż wszystkie targi gastronomiczne - organizowane przez firmę z wieloletnim doświadczeniem na rynku jako producent, dystrybutor oraz pomysłodawca wielu przedsięwzięć branżowych.
  • Jedyne targi, które łączą sektor HoReCa z przemysłem mięsnym i spożywczym.
  • Szereg dodatkowych atrakcji dla zwiedzających: pokazy kulinarne znanych szefów kuchni, specjalnie dobrany program prelekcji, konkursy z nagrodami, promocje i rabaty, zjazd food trucków.
  • Bogata oferta producentów i wystawców z całej Europy - sprzęt i akcesoria gastronomiczne, branża spożywcza, sektor mięsny, oprogramowanie, usługi marketingowe i fotograficzne dedykowane branży.

Gośćmi specjalnymi będą Joanna Ochniak oraz Szef Kurt Scheller. WSTĘP BEZPŁATNY!

Program targów dostępny na stronie: www.targi.gastrosilesia.pl.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: GastroSilesia 2016 - Nowe kierunki w gastronomii.

ZNAJDŹ NAS: