Gault&Millau Tour (Kraków - 5 września, Gdańsk - 12 września)

Wakacje już za nami, tegoroczne inspekcje Żółtego Przewodnika się zakończyły, czas więc na powrót do spotkań Gault&Millau Tour. Czas na Kraków i Gdańsk.

2016-08-31 10:25:31

Pierwsze ze spotkań odbędzie się już 5 września, w klimatycznych wnętrzach krakowskiej Białej Róży. Wydarzenie będzie okazją do bliższego poznania i wymiany doświadczeń dla blisko 130 szefów kuchni z regionu Małopolski, Górnego Śląska, Bieszczad i Podkarpacia. Zespół Żółtego Przewodnika przyzna także nagrody piątce najlepszych szefów regionu. Spotkanie zakończy się jak zwykle smakowicie - szefów podejmie lunchem Łukasz Cichy, młody i utalentowany szef z Białej Róży.

Kolejny, kończący tegoroczny cykl tour będzie gościł w gdańskiej Szafarni 10 - niezwykłym miejscu o pięknym położeniu. 12 września, we wnętrzach restauracji spotka się prawie 120 szefów z całego Pomorza, Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny. Podczas wydarzenia poznamy ostatnich 5 nagrodzonych, spotkamy wiele nietuzinkowych osobowości i sprawdzonych partnerów Żółtego Przewodnika. Ostatnim, najsmaczniejszym akcentem będzie lunch autorstwa jednego z najciekawszych szefów kuchni - Grzegorza Labudy.

Na tym zakończy się tegoroczna edycja Gault&millau Tour. Podsumowanie wrześniowych spotkań i całego tegorocznego cyklu już niebawem.

ZNAJDŹ NAS: