SMARTCAP – to be superior. Sufity wentylacyjne Komat z systemem odzysku energii

Sufity wentylacyjne SMARTCAP to kompleksowo działające okapy wentylacyjne i klimatyzujące. Elastyczny system modułowy pozwala na dowolną konfigurację systemu wentylacji w zależności od ustawienia urządzeń w kuchni.

2020-04-29 11:19:51

Oczyszczanie odbywa się w dwóch strefach. W strefie oczyszczania wstępnego powietrze jest oczyszczane z największych cząstek tłuszczu. Następnie powietrze przechodzi do strefy oczyszczania dokładnego, gdzie nie tylko zostaje oczyszczone z pozostałych cząstek tłuszczu i zapachów aż w 99,7%, ale także następuje jego schłodzenie i kondensacja znajdującej się w nim pary wodnej.

Opatentowany system SMARTCAP klimatyzuje pomieszczenia dając komfort pracy, a dzięki odzyskowi ciepła pozwala na znaczną redukcję kosztów energii. Zredukowana zostaje też ilość gazów chłodniczych, a wydatek CO2 zostaje maksymalnie ograniczony. Odzyskane ciepło można wykorzystać do podgrzewania wody użytkowej oraz ogrzewania sali restauracyjnej i pokoi hotelowych. Natomiast odzyskaną energię możemy wykorzystać do chłodzenia urządzeń chłodniczych i mroźniczych.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: