Biznes Restauracje & Catering logo
KATEGORIE

6 kroków do zabezpieczenia swojego biznesu: umowa o zachowaniu poufności z kucharzem

W celu ochrony swojego know-how firmy, w tym restauracje, często zawierają umowy o zachowaniu poufności lub umowy o zakazie konkurencji. Pomimo tego, że obie instytucje służą ochronie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorcy, to istotnie różnią się od siebie. Narosło wokół nich nieco nieporozumień, które postaram się wyjaśnić. W pierwszej kolejności musimy jednak wiedzieć, czym jest tajemnica przedsiębiorstwa (know-how), a czym zakaz konkurencji.

Dalsza część tego artykułu jest dostępna bezpłatnie dla czytelników restauracje-catering.pl, którzy pozostawili swój adres e-mail.

Aby uzyskać dostęp do newslettera i wszystkich treści w serwisie, wpisz poniżej swój adres e-mail:


Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie restauracje-catering.pl,
  • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Restauracje & Catering,
  • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Restauracje & Catering.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Robert Solga
www.tajemnica-przedsiebiorstwa.pl

Skontaktuj 
się z autorem:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl