Biznes Restauracje & Catering logo
KATEGORIE

Klub Szefów Kuchni dla WOŚP 2018

 Klub Szefów Kuchni dla WOŚP 2018

14 stycznia 2018 roku po raz dwudziesty szósty odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku nie zabrakło również szefów z Klubu Szefów Kuchni, którzy pod wodzą swojego Prezesa Jarka Walczyka zagrali kulinarnie w 26. finale WOŚP, którego celem było pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Akcja Klubu Szefów Kuchni dla WOŚP odbywała się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Podczas Wielkiego Finału Szefowie ugotowali ponad 4000 litrów zupy pomidorowej z warzywami i wołowiną. Kolejka by skosztować zupy z wielkiego gara nie miała końca. Po uroczystym i symbolicznym zamieszaniu w kotle przez samego Jurka Owsiaka zgromadzeni ludzie mogli delektować się i przede wszystkim rozgrzać pożywną zupą przygotowaną przez najlepszych szefów kuchni w Polsce, do ugotowania której wykorzystano 430 kg mięsa oraz pół tony warzyw, nie mówiąc już o przyprawach. W ciągu tego mroźnego dnia szefowie wydali ponad 14 tysięcy porcji. Było smacznie i pożywnie, dzięki czemu wszyscy mieli siłę grać z Orkiestrą

- Będziemy grać z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej – powiedział Jarek Walczyk, Prezes Klubu Szefów Kuchni. – Nikogo z szefów specjalnie nie musiałem namawiać do uczestnictwa w tej akcji. Chęć niesienia pomocy jest naturalna dla naszych klubowiczów, dlatego chętnie angażują się w tego typu wydarzenia. Bardzo dziękuję młodzieży ze szkoły na Majdańskiej. Zamiast cieszyć się już feriami, ci młodzi ludzie dołączyli do nas i chętnie pracowali w tych trudnych, mroźnych warunkach. Ponadto wielki ukłon w stronę naszych sponsorów, bez wsparcia których z pewnością nie udało by się nam zrobić to na tak wysokim poziomie. Dziękuję Szefom z KSK, którzy w słusznej sprawie potrafili pokonać czasem setki kilometrów by zagrać kulinarnie dla WOŚP – dodał Jarek Walczyk.

Ponadto, tego dnia szefowie kuchni zadbali również o cały sztab ludzi zaangażowanych w organizację tego ogromnego przedsięwzięcia jakim jest Finał WOŚP. Siedząc przed telewizorami nie mamy nawet pojęcia jak wiele osób 

Zobacz galerię dołączoną do artykułu

Smarten PR
Smarten

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie restauracje-catering.pl,
  • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Restauracje & Catering
  • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Restauracje & Catering.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwonišc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogš elektronicznš i telefonicznš w celach marketingowych, w szczególnoœci w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl