Biznes Restauracje & Catering logo
KATEGORIE

Real time marketing - jak tworzyć angażujące treści i małym kosztem pozyskać nowych gości?

Wiadomości w internecie szybko tracą na aktualności, a newsy umieszczone nie w czas są jak odgrzewany kotlet. Nikogo nie rzuci na kolana odwołanie się do trendu sprzed roku albo kolejna modyfikacja tego samego zdjęcia. Real time marketing ma sens tylko wtedy, gdy działamy błyskawicznie i jesteśmy o krok przed konkurencją. Wtedy zaangażowanie i wirusowy zasięg mamy jak w banku, i to najczęściej przy minimalnych nakładach finansowych. W końcu time is now!

Dalsza część tego artykułu jest dostępna bezpłatnie dla czytelników restauracje-catering.pl, którzy pozostawili swój adres e-mail.

Aby uzyskać dostęp do newslettera i wszystkich treści w serwisie, wpisz poniżej swój adres e-mail:


Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie restauracje-catering.pl,
  • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Restauracje & Catering,
  • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Restauracje & Catering.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Angelika Borysiak
www.angelikaborysiak.pl

Skontaktuj 
się z autorem:
Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl