Biznes Restauracje & Catering logo
KATEGORIE

Książki kulinarne wydawnictwa Buchmann (jesień 2017). Będzie pysznie!

Jeden z największych domów wydawniczych w Polsce prezentuje niezwykłe książki kulinarne na najgorętszy, przedświąteczny sezon.

Już we wrześniu nakładem Wydawnictwa Buchmann ukaże się „Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem” Sophie Manolas. To praktyczna i piękna książka, która dostarczy zarówno rozkoszy podniebienia, jak i wiedzy o tym, jak szybko i łatwo poprawić swoje zdrowie. W połowie września do księgarń trafi „BowlLove. Zdrowe i odżywcze miski pełne smaku” – czyli przepisy na naturalne, proste i dobrze wyglądające jedzenie wpisujące się w  najgorętszy trend sezonu – bowl food.

Czwarty kwartał to również premiera długo oczekiwanego „Leksykonu smaków” Niki Segnit. Książka określana mianem arcydzieła i nazywana biblią smaków, przetłumaczona na kilkanaście języków, rewelacyjna i rewolucyjna książka dla wszystkich miłośników gotowania, poszukiwaczy nowych smaków i ich kombinacji.

Koniec października i początek listopada przyniosą trzy niesamowite autorskie książki kulinarne. „KAUKASIS. Kulinarna podróż po Gruzji i innych krajach Kaukazu” Olii Hercules to imponująca rozmachem opowieść zapisana w przepisach, które oddają sprawiedliwość kuchni i smakom Kaukazu – pomostu łączącego Europę z Azją.

„Italia do zjedzenia” Bartka Kieżuna to wyjątkowe połączenie książki kulinarnej
i przewodnika po Włoszech, historia kuchni i sztuki opatrzona zdjęciami z licznych podróży autora do Italii. „TRUFLA. Same dobre rzeczy” Patrycji Doleckiej, znanej blogerki, to autorska opowieść kulinarnej hedonistki i miłośniczki wyrafinowanej prostoty, która zaprezentuje przepisy tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu.

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie restauracje-catering.pl,
  • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Restauracje & Catering
  • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Restauracje & Catering.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwonišc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogš elektronicznš i telefonicznš w celach marketingowych, w szczególnoœci w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #HoReCa, #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl