Biznes Restauracje & Catering logo
KATEGORIE

Jesteśmy Welbilt!

Po upływie jednego roku od czasu podziału firmy Manitowoc Company, postawiliśmy kolejny krok w naszej podróży jako niezależna firma z nową nazwą oraz nową wizualną identyfikacją bazującą na naszej nowej wizji przyszłości.

Dlaczego zmieniamy nazwę?
Trzy główne powody:
1. Nawet po rozdzieleniu, klienci, inwestorzy oraz media łączyły nas z firmą Manitowoc Company oraz Manitowoc Cranes.
2. Możemy korzystać z logo Manitowoc tylko do 2018 roku.
3. Najważniejszym powodem jest wprowadzenie nowej strategii polegającej na zmianie dotychczasowego wizerunku dostawcy indywidualnych produktów na dostawcę kompleksowych rozwiązań kuchennych. Jako organizacja chcemy się stać zunifikowaną i zorientowaną na klienta firmą.

Dlaczego Welbilt?
Słowo „Welbilt” nawiązuje do trwałości, niezawodności, oraz wytrzymałości. Jest to także nazwa jednej z naszych wcześniejszych firm. The Welbilt Stove Company zostala założona przez Braci Hirsch już w 1929 roku. Była to pierwsza firma w przemyśle która wpadła na pomysł wprowadzenia kompletnych rozwiązań do gastronomii. Zgodnie z naszą definicją wprowadź innowację na stół, oferujemy naszym klientom nieustanną niezawodność, pragmatyczną innowacyjność, inteligentnie połączone rozwiązania z krótszymi czasami realizacji, szybszymi dostawami, oraz sprawdzoną jakością produktów.

Co dalej?
Zmiany są częścią dzisiejszego świata. Część tych zmian widać już dzisiaj. Na inne potrzeba więcej czasu. Jesteśmy podekscytowani rozpoczynając kolejny rozdział w przyszłości naszej firmy. Witamy w Welbilt! www.welbilt.com

Smarten PR
Smarten

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie restauracje-catering.pl,
  • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Restauracje & Catering
  • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Restauracje & Catering.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwonišc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogš elektronicznš i telefonicznš w celach marketingowych, w szczególnoœci w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #HoReCa, #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl