Biznes Restauracje & Catering logo
KATEGORIE

Gastrosilesia (Chorzów, 13-14 września)

Gastrosilesia (Chorzów, 13-14 września)

Targi GastroSilesia to największe na Śląsku wydarzenie gastronomiczne, które odbędzie się w dniach 13 i 14 września w siedzibie organizatora, firmy Weindich Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii (www.weindich.pl). Impreza przeznaczona jest głównie dla profesjonalistów z branży gastronomicznej: szefów kuchni, kucharzy, właścicieli restauracji i menadżerów, ale również dla wszystkich zainteresowanych nowymi trendami w gastronomii.

Dlaczego warto?

  • Inne niż wszystkie targi gastronomiczne - organizowane przez firmę z wieloletnim doświadczeniem na rynku jako producent, dystrybutor oraz pomysłodawca wielu przedsięwzięć branżowych.
  • Jedyne targi, które łączą sektor HoReCa z przemysłem mięsnym i spożywczym.
  • Szereg dodatkowych atrakcji dla zwiedzających: pokazy kulinarne znanych szefów kuchni, specjalnie dobrany program prelekcji, konkursy z nagrodami, promocje i rabaty, zjazd food trucków.
  • Bogata oferta producentów i wystawców z całej Europy - sprzęt i akcesoria gastronomiczne, branża spożywcza, sektor mięsny, oprogramowanie, usługi marketingowe i fotograficzne dedykowane branży.

Gośćmi specjalnymi będą Joanna Ochniak oraz Szef Kurt Scheller. WSTĘP BEZPŁATNY!

Program targów dostępny na stronie: www.targi.gastrosilesia.pl.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: GastroSilesia 2016 - Nowe kierunki w gastronomii.

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie restauracje-catering.pl,
  • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Restauracje & Catering
  • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Restauracje & Catering.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwonišc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogš elektronicznš i telefonicznš w celach marketingowych, w szczególnoœci w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #HoReCa, #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl