Biznes Restauracje & Catering logo
KATEGORIE

Gault&Millau Tour (Kraków - 5 września, Gdańsk - 12 września)

Gault&Millau Tour (Kraków - 5 września, Gdańsk - 12 września)

Wakacje już za nami, tegoroczne inspekcje Żółtego Przewodnika się zakończyły, czas więc na powrót do spotkań Gault&Millau Tour. Czas na Kraków i Gdańsk.

Pierwsze ze spotkań odbędzie się już 5 września, w klimatycznych wnętrzach krakowskiej Białej Róży. Wydarzenie będzie okazją do bliższego poznania i wymiany doświadczeń dla blisko 130 szefów kuchni z regionu Małopolski, Górnego Śląska, Bieszczad i Podkarpacia. Zespół Żółtego Przewodnika przyzna także nagrody piątce najlepszych szefów regionu. Spotkanie zakończy się jak zwykle smakowicie - szefów podejmie lunchem Łukasz Cichy, młody i utalentowany szef z Białej Róży.

Kolejny, kończący tegoroczny cykl tour będzie gościł w gdańskiej Szafarni 10 - niezwykłym miejscu o pięknym położeniu. 12 września, we wnętrzach restauracji spotka się prawie 120 szefów z całego Pomorza, Warmii i Mazur, Podlasia i Suwalszczyzny. Podczas wydarzenia poznamy ostatnich 5 nagrodzonych, spotkamy wiele nietuzinkowych osobowości i sprawdzonych partnerów Żółtego Przewodnika. Ostatnim, najsmaczniejszym akcentem będzie lunch autorstwa jednego z najciekawszych szefów kuchni - Grzegorza Labudy.

Na tym zakończy się tegoroczna edycja Gault&millau Tour. Podsumowanie wrześniowych spotkań i całego tegorocznego cyklu już niebawem.

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie restauracje-catering.pl,
  • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Restauracje & Catering
  • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Restauracje & Catering.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwonišc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogš elektronicznš i telefonicznš w celach marketingowych, w szczególnoœci w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

Tagi: #HoReCa, #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl