iCombiClassic. Nowy piec konwekcyjno-parowy dla wszystkich, którzy są specjalistami w swoim fachu

Solidny, wydajny i skuteczny - tak prezentuje się nowy piec konwekcyjno-parowy iCombi Classic firmy Rational. Swoimi zaletami przekonuje w pełni, aby zajął stałe miejsce w kuchni. Wysoka jakość gotowania dla wszystkich, którzy są specjalistami w profesjonalnej kuchni i chcą mieć niedrogi piec konwekcyjno-parowy.

2020-05-21 09:45:49

Programowanie do 100 indywidualnych programów gotowania w celu uzyskania powtarzalnych rezultatów, idealnie chrupiące skórki i soczystego mięso w środku oraz więcej wentylatorów dla lepszego rozprowadzania gorącego powietrza charakteryzują iCombi Classic. Posiada on również funkcję automatycznego mycia z opcjonalnym odkamienianiem.

Nowy model jest również przyjazny dla środowiska: środki myjące są wolne od fosforanów. Opcjonalny interfejs LAN lub WLAN zapewnia szybką i łatwą integrację z ConnectedCooking, rozwiązaniem cyfrowym firmy Rational.

"Dzięki swojej wydajności iCombi Classic szybko staje się niezastąpionym pomocnikiem w profesjonalnej kuchni", mówi Maciej Wroński, dyrektor zarządzający Rational Sp. z o.o.. W końcu, dzięki łatwości obsługi, nowy system gotowania zapewnia użytkownikom szybkie uzyskanie pożądanych rezultatów. Kolorowy wyświetlacz i intuicyjne symbole na panelu zapewniają bezbłędną obsługę, a dodatkowo proste planowanie poszczególnych programów gotowania. ClimaPlus, centrum pomiarowo-kontrolne w iCombi Classic, jest odpowiedzialne za osiąganie pożądanych rezultatów. Wyjątkowy klimat komory gotowania jest idealny dla każdej ilości przygotowanych potraw i zapewnia precyzyjną równomierność na każdym poziomie.

Maciej Wroński potwierdza, że iCombi Classic oszczędny i zrównoważony, podkreślając poniższe dane: "Dzięki 10 % mniejszemu zużyciu energii i wody w porównaniu z poprzednim modelem CombiMaster Plus, iCombi Classic jest ekologiczną pomocą kuchenną".

O tym, że iCombi Classic należy do zupełnie nowej generacji urządzeń firmy Rational, świadczą również jego zwiększone możliwości sieciowe. Opcjonalny interfejs LAN lub WLAN umożliwia integrację z ConnectedCooking, rozwiązaniem cyfrowym firmy Rational. Na przykład do centralnego tworzenia indywidualnych programów gotowania i dokumentacji higienicznej HACCP.

Urządzenie iCombi Classic jest teraz dostępne u dealerów RATIONAL w różnych rozmiarach, od 6-1/1 dla klasycznej restauracji do 20-2/1 dla cateringu. W ramach MORE Tour 2020 firma Rational zademonstruje wydajność swoich pieców konwekcyjno-parowych w formie webinarów z rejestracją przez portal rational-online.com. Wkrótce znów odbędą się pokazy na żywo, terminy i liczne lokalizacje będą również dostępne na stronie internetowej.

ZNAJDŹ NAS: