Kinga Pienińska dla dzieci w sieci KDSH

Wraz z końcem października do sklepów Kujawsko Dobrzyńskiej Spółdzielni Handlowej (KDSH) do sprzedaży trafiła naturalna woda marki Kinga Pienińska w wersji przygotowanej specjalnie dla dzieci. Produkt dostępny w formacie 0,33 l z wygodnym zamknięciem typu „sport cap” przyciąga uwagę etykietą z popularnymi postaciami z bajki Super Wings.

2019-11-05 13:27:17

Od października naturalną wodę dla dzieci marki Kinga Pienińska można kupić w sieci KDSH współwłaściciela marek Top Market, Minuta8, Delica. Produkt jest dostępny we wszystkich siedemnastu placówkach spółdzielni, rozlokowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w powiatach Rypińskim, Żuromińskim i Grudziądzkim.

- Wysoki standard placówek sprzedaży i tradycja handlowa spółdzielni trwająca nieprzerwanie od 1945 roku są tym, co buduje silną pozycję KDSH na regionalnym rynku. Staramy się by nasza oferta była atrakcyjna i dopasowana do potrzeb konsumentów. Na półkach naszych sklepów od dawna można znaleźć produkty z portfolio OSHEE - od batoników proteinowych po napoje izotoniczne. Teraz dołączy do nich nowa wersja naturalnej wody mineralnej Kinga Pienińska przeznaczona dla dzieci – mówi Paweł Wojno, Dyrektor Operacyjny KDSH.

Na półkach sieci KDSH znajdziemy Kingę Pienińską półlitrową oraz półtoralitrową w wersji gazowanej, lekko gazowanej i niegazowanej. Produkt posiada zbilansowany skład minerałów pod kątem zawartości sodu, potasu i magnezu. Ze względu na średnią mineralizację, skład oraz niskosodowość, Kinga Pienińska może być pita bez ograniczeń zdrowotnych ani wiekowych.

Woda ma lekkie, poręczne opakowanie z wygodnym zamknięciem typu 'sport cap' i przyciągające uwagę grafiki z popularnymi postaciami z bajki Super Wings. Bajka Super Wings jest bardzo popularna wśród dzieci, co pokazują badania – produkcja cieszy się najwyższą oglądalnością na kanale TVP ABC, gdzie jest emitowana.

Postaci z bajki o drużynie bohaterskich samolotów umieszczone na etykiecie Kingi Pienińskiej przykuwają uwagę najmłodszych i mogą skłonić ich do wyboru naturalnej wody zamiast smakowej. Butelkę o optymalnej pojemności 330 ml dziecko może zabrać ze sobą do szkoły lub na wycieczkę.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: