Znamy konkursy nominowane do Kulinarnego Pucharu Polski 2020

Zaczęły się przygotowania do kolejnej edycji Kulinarnego Pucharu Polski. To będzie wyjątkowa 20. jubileuszowa edycja tego najbardziej prestiżowego w polskim środowisku gastronomicznym konkursu, któremu patronują najważniejsze stowarzyszenia kulinarne w Polsce.

2019-10-23 11:12:30

O tym jak będzie przebiegać przyszłoroczna edycja Kulinarnego Pucharu Polski w ogromnym zakresie decyduje Rada Programowa. To jej członkowie decydują między innymi
o konkursach, których zwycięzcy mogą być nominowani do Kulinarnego Pucharu Polski. Pod uwagę brane są aspekty związane z technicznym zapleczem konkursów nominowanych oraz ich promocja. Nie bez znaczenia pozostaje także ocena samych uczestników.

Zgodnie z decyzją Rady Programowej KPP, o nominację do finału Kulinarnego Pucharu Polski 2020 będą mogli ubiegać się uczestnicy następujących konkursów kulinarnych:

  1. Kulinarny Rajd Mistrzów, Wrocław
  2. Konkurs „L’art De la cuisine Martell”, Ryn
  3. Festiwal Kuchni Dworskiej, Zamek w Baranowie Sandomierskim
  4. Wielkopolski Kucharz Roku. Konkurs im. R. Jelewskiego, Poznań
  5. Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”
  6. Dworzyskowy Konkurs Kuchni Myśliwskiej, Szczawno-Zdrój
  7. Smaki Galicji, Gorajec
  8. Archimagirus - Zamek Gniew
  9. Mistrzostwa Polski w Podawaniu Baraniny i Święto Baraniny, Ustroń.

O szczegółach ww. konkursów będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej www.kpp.mtp.pl oraz www.facebook.com/kulinarny. Zapraszamy również na nasz kanał filmowy na Youtube.

ZNAJDŹ NAS: