Pre-opening Party w Stacji Food Hall we Wrzeszczu

Najbardziej wyczekiwana gastro miejscówka na Pomorzu i jednocześnie największy food hall w Trójmieście 1 lipca oficjalnie otworzył się we Wrzeszczu.

2019-07-04 12:02:09

Przez cały poprzedni weekend fani streetowej kuchni i najlepszej muzyki mogli testować Stację podczas „Jazdy próbnej”, czyli cyklu imprez pre-openingowych. Pierwszy dzień przeznaczony był dla rodziny oraz przyjaciół restauratorów, a kolejne dwa dla gości. W niedzielę pojawili się również sąsiedzi Stacji z klubu Tone Zone.

Podczas wydarzenia goście Stacji mieli okazję nie tylko spróbować przysmaków topowych przedstawicieli światowego streetfoodu z Trójmiasta, ale także poczuć atmosferę świeżo wykończonej przestrzeni spotkań mieszczącej kilkaset osób. W menu znaleźć można było m.in. burgery, ramen, amerykańskie sandwiche, naleśniki, noodle i pasty, gruzińskie chaczapuri, a nawet kotlety schabowe i przysmaki kuchni kaszubskiej.

Pre-opening był obowiązkową pozycją w imprezowym kalendarzu każdego foodie i jednocześnie próbą generalną przed wielkim otwarciem Stacji. Przez 3 dni pojawiło się blisko 3 000 osób i wydano ponad 5 000 porcji jedzenia. Przez cały czas działały także 2 bary, które zaserwowały gościom ponad 7 000 najlepszych piw i koktajli.

O oprawę muzyczną zadbali dj Mix a lot (React) i dj Mixtee, a także zespół steet’owy Jazz for a cat. Był to tylko przedsmak muzycznych wydarzeń, jakie mają odbywać się w Stacji przez całe wakacje.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: