Kongres Szefów Kuchni 2019

Już 9 października 2019 r. w warszawskim centrum EXPO XXI odbędzie się Kongres Szefów Kuchni, który co roku skupia silne osobowości tej branży. Jest to największe spotkanie szefów kuchni w Polsce.

2019-07-02 12:52:14

Aby wytrwać w tym zawodzie trzeba mieć silny hart ducha. Organizatorzy wydarzenia zachęcają do tego, by szefowie wymieniali się opiniami i wspierali nawzajem, dlatego tegorocznej edycji Kongresu towarzyszy akcja #supermocszefa, mająca na celu podkreślenie wyjątkowego charakteru tego zawodu.

Dzięki wsparciu Partnerów Kongresu Szefów Kuchni każdy biorący udział w wydarzeniu szef, który jest członkiem Grupy Kongres Szefów Kuchni na Facebooku, otrzyma kubek ze specjalnie przygotowaną na tę okoliczność grafiką.

Aby wziąć udział w akcji należy:

  1. Dołączyć do Grupy Kongres Szefów Kuchni na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/261234401079219/.  
  2. Wziąć udział w najbliższej edycji Kongresu.
  3. Zgłosić się do punktu dystrybucji kubków znajdującego się przy recepcji głównej.

Szczegółowy program Kongresu Szefów Kuchni 2019 znajdziecie na stronie: www.kongresszefowkuchni.pl/program

Udział dla szefów kuchni i ich zastępców jest bezpłatny. Rejestracja jest obowiązkowa.

Jeśli jesteś szefem i chcesz wziąć udział w Kongresie Szefów Kuchni zarejestruj się: www.kongresszefowkuchni.pl/zarejestruj-sie

Więcej: www.kongresszefowkuchni.pl

Partnerzy Strategiczni Kongresu Szefów Kuchni 2019:

HENDI Polska – część międzynarodowej grupy Hendi zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie.

GRAFEN – najlepsze produkty do profesjonalnej kuchni produkowane przez uznanych producentów. Produkty tworzone we współpracy z najlepszymi inżynierami i designerami. Żadnych kompromisów!

FINE DINE – markowe produkty wyróżniające się jakością i stylem. Atutem marki jest duża dostępność towarów z magazynów na terenie całego kraju.

 

Biznes Restauracje & Catering jest partnerem medialnym wydarzenia.

ZNAJDŹ NAS: