Business Restaurant Academy. Takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie było!

W kalendarzu eventowym restauratorów i profesjonalnych kucharzy właśnie pojawiło się zupełnie nowe wydarzenie, które łączy formułę konferencji z interaktywnymi warsztatami. Nareszcie możesz zdobyć konkretne umiejętności, ucząc się od najlepszych i wykorzystać je od razu po powrocie z Business Restaurant Academy. W dniach 8-9 kwietnia przyjedź do serca Wielkopolski i zdobądź sprawdzone przepisy na sukces!

2019-02-07 09:37:01

Business Restaurant Academy to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, skierowane zarówno do menedżerów restauracji, jak i szefów kuchni – wszystkie prelekcje będą przygotowane w taki sposób, aby inspirować i dawać konkretne, łatwe do wdrożenia rozwiązania, które usprawnią działanie nie tylko kuchni, ale całego biznesu restauracyjnego.

Program podzielony został na dwa, sprofilowane dni: pierwszego dnia merytoryczne prelekcje oraz panele dyskusyjne, drugiego dnia warsztaty tematyczne w kameralnych grupach – osobne dla menedżerów, a osobne dla szefów kuchni. Sam wybierasz, w których chcesz wziąć udział. Nie zabraknie również inspirujących pokazów live cooking najlepszych szefów kuchni w Polsce, czyli coś, czego nie może przegapić żaden restaurator i szef kuchni.

Podczas dwóch dni Business Restaurant Academy nauczysz się, jak skutecznie promować restaurację w 2019 roku, jak w pełni wykorzystać potencjał Facebooka i Instagrama, by pozyskać nowych gości. Dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić audyt rentowności restauracji i czy warto wdrożyć usługę dowozu jedzenia. Zobaczysz, jak dzięki poprawie obsługi gości i sztuce rekomendacji można zwiększyć wartość składanych zamówień. Odkryjesz, jak zgodnie z filozofią zero waste ograniczyć straty żywności. W trakcie paneli dyskusyjnych swoją praktyczną wiedzą i sprawdzonymi przepisami na sukces podzielą się najlepsi szefowie kuchni i menedżerowie restauracji w Polsce, którzy z sukcesem prowadzą własne lokale.

Po więcej informacji zapraszamy na  STRONĘ INTERNETOWĄ KONFRENCJI.

 
Zapraszamy do udziału!

ZNAJDŹ NAS: